Carrera CARRERA198/S 003/9O
Sončna očala Carrera CARRERA198/S 003/9O so del aktualne kolekcije Carrera, ki je skrbno oblikovana za ženske in moške (uniseks). Ta... Show more
Različice

Carrera
Vse se je začelo s Carrera Panamericana – najdaljšo, najhitrejšo in najnevarnejšo dirko na svetu, po kateri je Wilhelm Anger poimenoval svojo družbo športnih očal že leta 1956. Danes Carrera očala prepisujejo lastno zgodovino in povezujejo sodobni mestni stil s svojo športno DNA.
Za koga so?
Sončna očala Carrera CARRERA198/S 003/9O so del aktualne kolekcije Carrera, ki je skrbno oblikovana za ženske in moške (uniseks). Ta elegantni model s polno obrobo izraža trenutne trende modernih dizajnerskih očal, njegova pilotska oblika pa poskrbi, da je Carrera CARRERA198/S popolna izbira za okrogle, ovalne in kvadratne obraze.Materiali
Material uporabljen za okvir je lahka plastika, ki nudi izjemno zanesljivost in trpežnost. Leče so zasnovane tako, da blokirajo 100 % škodljivih UV-žarkov.
Brezplačna dostava
Kupite očala Carrera CARRERA198/S 003/9O na eyerim zdaj in brezplačno vam jih bomo dostavili na vaš dom v njihovi originalni zaščitni embalaži.
Parameters
Why eyerim
